Müşteri Hizmetleri0532 057 36 56

Hoşgeldiniz. Bugün

Dekorasyon Fiyatları

Ana Sayfa » Dekorasyon Fiyatları

13+1 DAİRE DYO DUVAR BOYASI ==> 1200 TL

FİYATIMIZ 3+1 BOŞ DAİRELER İÇİN GEÇERLİDİR. DYO MARKA BOYA VE İŞÇİLİK FİYATIDIR. AŞIRI TAMİRATLI VE EŞYALI DAİRELERDE 250 TL FARK ALINIR. SÖZLEŞMESİNİ YAPTIĞIMIZ İŞLER BAŞLANGIÇ TARİHİNDEN İTİBAREN EN GEÇ 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE TESLİM EDİLECEKTİR.

AMERİKAN PANEL KAPI ADET ==> 450 TL

FİYATIMIZ 4 ADET VE ÜZERİ İŞLER İÇİN GEÇERLİDİR.ÖZEL YAPIM AĞAÇ KASA PRESLİ PANEL KAPI + KOL + KİLİT VE İŞÇİLİK FİYATIDIR.CAMLI KAPILARDA 50 TL CAM VE ÇITA FARKI ALINMAKTADIR.

8MM LAMİNANT PARKE M2 ==> 29 TL

FİYATIMIZ 60 M2 VE ÜSTÜ , BOŞ DAİRELER İÇİN GEÇERLİDİR. VARİO TERRACLİCK MARKA 8 MM  1. SINIF LAMİNANT PARKE + 2MM ŞİLTE + SÜPÜRGELİK VE İŞÇİLİK FİYATIDIR . EŞYALI DAİRELERDE M2 DE 1 TL FARK ALINMAKTADIR.

MUTFAK DOLABI EKONOMİK ==>350 TL/M2

MUTFAK DOLABI MDF STANDART ==> 450 TL/M2

MUTFAK DOLABI MDF LÜKS ==>500 TL/M2

MUTFAK DOLABI MDF ULTRA LÜKS ==>600 TL/M2

FİYATIMIZ EN AZ 6 M2 İŞLER GEÇERLİDİR. MALZEME VE İŞÇİLİK FİYATIDIR.

BANYO YENİLEME EKONOMİK ==> 4500 TL

WC YENİLEME EKONOMİK ==>2250 TL

SERAMİK + KLOZET + LAVABO + BATARYALAR + TAHARET MUSLUKLARI + İŞÇİLİK FİYATIDIR.

BANYO YENİLEME STANDART ==> 5500 TL

WC YENİLEME STANDART ==> 3000 TL

SERAMİK + KLOZET + LAVABO + BATARYALAR + TAHARET MUSLUKLARI + DUŞKABİN + SU TESİSATI + ELEKTRİK TESİSATI + ASMA TAVAN + MENFEZ + DUŞ SETİ + İŞÇİLİK FİYATIDIR.

BANYO YENİLEME LÜKS ==> 7500 TL

WC YENİLEME LÜKS ==> 4500 TL

SERAMİK + ASMA KLOZET + HİLTON LAVABO + BATARYALAR + TAHARET MUSLUKLARI + CAM DUŞKABİN + SU VE ELEKTRİK TESİSATI + ASMA TAVAN + MENFEZ + DUŞ SETİ + İŞÇİLİK FİYATIDIR.

BANYO YENİLEME ULTRA LÜKS ==> 10000 TL

WC YENİLEME ULTRA LÜKS ==> 6000 TL

SERAMİK + ASMA KLOZET + HİLTON LAVABO + BATARYALAR + TAHARET MUSLUKLARI + CAM DUŞKABİN + SU VE ELEKTRİK TESİSATI + ASMA TAVAN + MENFEZ + DUŞ SETİ + İŞÇİLİK FİYATIDIR. TÜM MALZEMELER 1. KALİTE VE ELİT MARKALARDAN OLACAKTIR.

ALÇIPAN ASMA TAVAN DÜZ M2 ==> 42 TL

ASMA TAVAN BANT GİZLİ IŞIK MT ==>48 TL

FİYATIMIZ 60 M2 VE ÜSTÜ , BOŞ DAİRELER İÇİN GEÇERLİDİR .PROFİLLİ VE VİDALAMALI OLARAK YAPILACAKTIR. ASMA TAVAN MALZEMELERİ + İŞÇİLİK FİYATIDIR .

3+1 DAİRE KARTONPİYERİ ==> 1250 TL

FİYATIMIZ 3+1 BOŞ DAİRELER İÇİN GEÇERLİDİR. KÖPÜK KARTONPİYER + PERDELİK + YAPIŞTIRICI VE İŞÇİLİK FİYATIDIR.EŞYALI DAİRELERDE 250 TL FARK UYGULANIR. SÖZLEŞMESİNİ YAPTIĞIMIZ İŞLER BAŞLANGIÇ TARİHİNDEN İTİBAREN EN GEÇ 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE TESLİM EDİLECEKTİR.

*********ORTALAMA ANAHTAR TESLİM FİYATLARIMIZ*********

3+1 DAİRE DEKORASYONU EKONOMİK ==>19.000 TL

EKONOMİK KALİTE BANYO + WC + MUTFAK + PARKE + BOYA + PVC PENCERELER + KAPILAR

3+1 DAİRE DEKORASYONU STANDART ==> 28.000 TL

STANDART KALİTE BANYO + WC + MUTFAK + PARKE + BOYA + PVC PENCERELER + KAPILAR + ÇELİK KAPI

3+1 DAİRE DEKORASYONU LÜKS ==> 43.000 TL

LÜKS KALİTE BANYO + WC + MUTFAK + PARKE + BOYA + PVC PENCERELER + KAPILAR + ÇELİK KAPI + MUTFAK GİRİŞ BALKON SERAMİK + SALON GİRİŞ ASMA TAVAN + ODALAR KARTONPİYER + SU VE KALORİFER TESİSATI

3+1 DAİRE DEKORASYONU ULTRA LÜKS ==> 84.000 TL

ULTRA LÜKS VE ELİT MARKALAR BANYO + WC + MUTFAK + PARKE + ALÇI SIVA + BOYA + DUVAR KAĞIDI + PVC PENCERELER + KAPILAR + ÇELİK KAPI + PANJUR KAPI + MUTFAK GİRİŞ BALKON GRANİT + TÜM DAİRE ŞEKİLLİ ASMA TAVAN + NİŞ + SU , ELEKTRİK , KALORİFER TESİSATI + ELBİSE DOLABI + KROM KORKULUK

iş yoğunluğu , trafik , aşırı sesli ortam v.b. durumlardan dolayı ulaşamadığınız durumlarda size tekrar dönüş yapılacaktır…

20 Ocak 2016

Facebook'ta Biz

  • KATEGORİLER

  • Son Yorumlar

  • Ev tadilatı

    Web sitemiz Google Arama  motorun'da Komle tadilat, Ev tadilatı, komple ev tadilatı, boya badana, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, işyeri tadilatı ve izmirde ev tadilatı yapan firmalar gibi kelimelerde  bulunmaktadır