Müşteri Hizmetleri0532 057 36 56

Hoşgeldiniz. Bugün

Mantolama’sız Bina Kalmasın

Ana Sayfa » Blog » Mantolama’sız Bina Kalmasın

Mantolama basit tanımıyla binanızın dışarıdan giydirilmesidir. Binanız mantolama işlemi sonucunda küf, nem, rutubet gibi olumsuz etkenlerden kurtulmanın yanı sıra önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Mantolama işlemi ile yapılan ısı yalıtımı sonucunda yaklaşık olarak %50 – %60 oranlarına varan ısı tasarrufu sağlanır. Mantolamadan sonra dışardaki soğuk hava binanızın içine girmez ve içerdeki sıcak havanız dışarıya çıkmaz. Mantolama işlemi ile kendi bütçenize katkıda bulunabileceğiniz gibi ülke ekonomisine de önemli ölçüde katkı sağlarsınız.

Konusunda uzman, deneyimli ve tecrübeli ekibimizle binanızın mantolama uygulamasını en kaliteli şekilde gerçekleştirerek bütçenize katkıda bulunuyoruz. Yüksek binalarda mantolama işlemi için iskele kurarak mantolama uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimiz mantolama işlemi uygulanacak binanızı görerek ölçümlerini yapmak suretiyle mantolama uygulaması maliyeti ve mantolama uygulamasının süresi hakkında sizleri bilgilendirir.

Firmamız tarafından  sağlanan  ayrımcalıklar

  1. Kredi kartı ile ödeme  ve taksit kolaylığı
  2. Anlaşmalı banka ile Eko  kredi
  3. Anlaşmalı  olduğumuz  banka  aracılığı ile  60  ay Taksit imkanı
  4. İşçilik ve Malzeme garanti süremiz 10 ( on ) yıldır.
  5. İş bitiminde enerji  kimlik belgesi tarafımızdan ücretsiz olarak verilecektir.

03 Şubat 2018

İlgili Terimler :

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • KATEGORİLER

  • Son Yorumlar

  • Ev tadilatı

    Web sitemiz Google Arama  motorun'da Komle tadilat, Ev tadilatı, komple ev tadilatı, boya badana, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, işyeri tadilatı ve izmirde ev tadilatı yapan firmalar gibi kelimelerde  bulunmaktadır